Informacja dla rodziców

Bezpieczeństwo, komfort, jakość.

Dla rodziców

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaką bierzemy na siebie przyjmując do Unibase Państwa dzieci. W tym kluczowym momencie ich rozwoju osobistego i zawodowego chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki.

Zdajemy sobie sprawę, iż dla wielu naszych mieszkańców będzie to pierwszy raz, gdy zamieszkają z dala od domu.

Dlatego chcemy zapewnić, iż Państwa dzieci mogą liczyć na nasz zespół, który zadba o nie z wielkim zaangażowaniem. Chcemy również, aby Państwo poczuli się komfortowo i byli pewni swojej decyzji o pozostawieniu dzieci z nami.

Bezpieczeństwo

Akademik UNIBASE położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Recepcja jest do dyspozycji studentów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dodatkowy monitoring i drzwi wejściowe otwierane na specjalną kartę sprawią, że nikt niepożądany nie wejdzie do akademika.

Posiadamy również regulamin bezpieczeństwa, który powinien być przestrzegany przez wszystkich mieszkańców.

Jakość i komfort

Jesteśmy niezwykle dumni z jakości naszych usług i dbałości o każdy szczegół, a wszystko po to, aby nasi mieszkańcy mogli skupić się na swoich studiach – czyli tym co naprawdę się liczy.

Łazienki są sprzątane co tydzień przez wykwalifikowany personel, a co dwa tygodnie jest zmieniana pościel i ręczniki.

W pomieszczeniach ogólnodostępnych w akademiku jak kuchnie, pralnia, pokoje telewizyjne, mini siłownia, czytelnia, pokoje do nauki czy pokój do jogi, obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Również cały budynek UNIBASE wolny jest od dymu tytoniowego. Od godziny 22:00 do 6:00 rano obowiązuje cisza nocna.

Dodatkowe usługi

Chcemy, aby każdy mieszkaniec czuł się tak komfortowo, jak gdyby był w domu i pracujemy nad każdym detalem, aby to osiągnąć.

Dlatego w stałej opłacie dodatkowej zawarte są już wszystkie rachunki: za ogrzewanie, prąd, wodę, sprzątanie części wspólnych, pranie i wymiana pościeli i ręczników oraz ochronę i monitoring.

Chcielibyśmy, aby mogli Państwo osobiście przekonać się o naszym zaangażowaniu, dlatego będziemy szczęśliwi mogąc oprowadzić Państwa po naszym akademiku.

Podczas spotkania odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Naszym celem jest dostarczenie wszystkich niezbędnych informacji, aby byli Państwo zadowoleni z wyboru.