Informacja dla rodziców

Bezpieczeństwo, komfort, jakość.

Dla rodziców

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaką bierzemy na siebie przyjmując do Unibase Państwa dzieci. W tym kluczowym momencie ich rozwoju osobistego i zawodowego chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki.

Zdajemy sobie sprawę, iż dla wielu naszych mieszkańców będzie to pierwszy raz, gdy zamieszkają z dala od domu.

Dlatego chcemy zapewnić, iż Państwa dzieci mogą liczyć na nasz zespół, który zadba o nie z wielkim zaangażowaniem. Chcemy również, aby Państwo poczuli się komfortowo i byli pewni swojej decyzji o pozostawieniu dzieci z nami.

Bezpieczeństwo

Akademik UNIBASE położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Recepcja jest do dyspozycji studentów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W godzinach nocnych nad bezpieczeństwem będzie czuwał ochroniarz. Dodatkowy monitoring i drzwi wejściowe otwierane na specjalną kartę sprawią, że nikt niepożądany nie wejdzie do akademika.

Posiadamy również regulamin bezpieczeństwa, który powinien być przestrzegany przez wszystkich mieszkańców.


Jakość i komfort

Jesteśmy niezwykle dumni z jakości naszych usług i dbałości o każdy szczegół, a wszystko po to, aby nasi mieszkańcy mogli skić się na swoich studiach. Czyli tym co naprawdę się liczy.

Łazienki są sprzątane co tydzień przez wykwalifikowany personel, a co dwa tygodnie jest zmieniana pościel i ręczniki.

W pomieszczeniach ogólnodostępnych w akademiku jak kuchnie, pralnia, świetlica czy biblioteka, obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Również cały budynek UNIBASE wolny jest od dymu tytoniowego. Od godziny 22:00 do 6:00 rano obowiązuje cisza nocna.

Dodatkowe usługi

Chcemy, aby każdy mieszkaniec czuł się tak komfortowo, jak gdyby był w domu i pracujemy nad każdym detalem, aby to osiągnąć.

Dlatego w stałej opłacie dodatkowej zawarte są już wszystkie rachunki: za ogrzewanie, prąd, wodę, ultraszybki internet, sprzątanie części wspólnych, pranie i wymiana pościeli i ręczników oraz ochronę i monitoring.

Chcielibyśmy, aby mogli Państwo osobiście przekonać się o naszym zaangażowaniu, dlatego będziemy szczęśliwi mogąc oprowadzić Państwa wraz z dzieckiem po naszym akademiku.

Podczas spotkania odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Naszym celem jest dostarczenie wszystkich niezbędnych informacji, aby byli Państwo zadowoleni z wyboru.